Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Belysning & Lampor
Golvlampor
ALTARLJUSSTAKE, mässing, barockstil 1900-tal.
405713. ALTARLJUSSTAKE, mässing, barockstil 1900-tal.
Höjd 97 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 97 cm.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
3 187