HENRY HEERUP. Figurkomposition med kvinna och snigel, färglitografi, signerad och numrerad 169/200.

405674. HENRY HEERUP. Figurkomposition med kvinna och snigel, färglitografi, signerad och numrerad 169/200.

ca 60 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 60 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 092