SKÅL, vaser samt glas, 4 delar, glas, delvis Monica Bratt, Reijmyre, 1900-tal.

405656. SKÅL, vaser samt glas, 4 delar, glas, delvis Monica Bratt, Reijmyre, 1900-tal.

Delar i röd glasmassa
Skål, längd 14 cm, etikettmärkt
2 vaser med höjden 8,5 respektive 15 cm
Selterglas, höjd 7 cm.

Repor på delarnas undersidor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delar i röd glasmassa
Selterglas, höjd 7 cm.

Repor på delarnas undersidor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 766