CLOISONNÉFÖREMÅL, 15 st, Kina 18/1900-tal.

405634. CLOISONNÉFÖREMÅL, 15 st, Kina 18/1900-tal.

3 vaser, 1 armband, 1 askfat, 4 fat, 1 skålfat, 1 ask med lock, 1 dosa, 1 skål, 2 servettringar.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 940