STOLAR, 4 stycken, Windsormodell, sent 1900-tal.

405608. STOLAR, 4 stycken, Windsormodell, sent 1900-tal.

Vitmålade ryggar samt underrede.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgslitage.

Antal besök: 616