GASKRONA, mässing, totalhöjd ca 143 cm, 1800-talets andra hälft.

405535. GASKRONA, mässing, totalhöjd ca 143 cm, 1800-talets andra hälft.

Höjd 40 cm.
Höjd stång 105 cm.
Diameter ca 45 cm.

Bruksslitage, en arm sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.
Höjd stång 105 cm.
Diameter ca 45 cm.

Bruksslitage, en arm sned.

Antal besök: 657