405531. GUILLAUME CORNELIS VAN BEVERLOO. Komposition, färglitografi 27/100, signerad och daterad Corneille -75.
Guillaume Cornelis van Beverloo (1922-2010).
Artistnamn "Corneille".
Bildmått 66 x 51 cm.
Rammått 76 x 61 cm.
Glasad.