RING, 18k guld med solitär briljant enligt gravyr 0,18ct, stämplad MLF, 1900-tal.

405417. RING, 18k guld med solitär briljant enligt gravyr 0,18ct, stämplad MLF, 1900-tal.

Graverad LTV VS.
Ringstorlek ca 17,5.
Vikt ca 1,8 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverad LTV VS.
Ringstorlek ca 17,5.
Vikt ca 1,8 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 152