KRUKA MED LOCK, mässing, Richard Ringström, Ciselör och Konstsmide, Hälsningborg, 1900-tal.

405395. KRUKA MED LOCK, mässing, Richard Ringström, Ciselör och Konstsmide, Hälsningborg, 1900-tal.

Med hänklar, dekor av blad och figurer.
Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 634