TROMBON, tenor med STÄLL, samt NOTSTÄLL, dubbla väskor, Conn 52 H.

405391. TROMBON, tenor med STÄLL, samt NOTSTÄLL, dubbla väskor, Conn 52 H.

Tenor.
Märkt K1676 samt 5684439.

Smärre bucklor. Munstycke utbytt. En väska med spricka. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tenor.
Märkt K1676 samt 5684439.

Antal besök: 1 523