ERIK HAAMER. "Privat område".

ERIK HAAMER. "Privat område".
4053691. ERIK HAAMER. "Privat område".

Olja på duk, 45,7 x 55 cm, rammått 59 x 69 cm. Signerad och daterad Haamer 48.

Lätt vågig duk.

Erik Haamer (1908–1994)

Tema

Baltic art - A Collection: Part I

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt vågig duk.

Erik Haamer (1908–1994)

Tema

Antal besök: 632