GOLVLAMPA, tvåarmad, Pagos, 1900-talets andra hälft.

405235. GOLVLAMPA, tvåarmad, Pagos, 1900-talets andra hälft.

Skyltmärkt. Höjd ca 130 cm.

Slitage, repor och märken, en skärmring med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkt. Höjd ca 130 cm.

Antal besök: 1 486