HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

HALVMÅNEBORD, 1800-tal.
405211. HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

Bredd 118, djup 59, höjd 74 cm.

Bruksslitage, några maskhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, några maskhål.

Antal besök: 831