HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

HALVMÅNEBORD, 1800-tal.
405209. HALVMÅNEBORD, 1800-tal.

Bredd 113, djup 556, höjd 74,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 704