HANNELORE DREUTLER. Taklampa "Pyrola" i röd och vit opalakryl, Ateljé Lyktan i Åhus 1970-tal.

405205. HANNELORE DREUTLER. Taklampa "Pyrola" i röd och vit opalakryl, Ateljé Lyktan i Åhus 1970-tal.

Vit lampskärm med röd accentfärg. Diameter 29, skärmens höjd 24 cm.

Bruksskick. Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 451