JORDGLOB, N Selander, tillverkad av Adolph Lemon.

405163. JORDGLOB, N Selander, tillverkad av Adolph Lemon.

Höjd 43 cm, diameter ca 24 cm.

Omfattande skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande skador, slitage.

Antal besök: 888