SNURRFÅTÖLJ, 1970-tal.

SNURRFÅTÖLJ, 1970-tal.
405161. SNURRFÅTÖLJ, 1970-tal.

Randig orange klädsel. På fyrdelad fot.
Sitthöjd 40 cm.
Sittdjup 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 40 cm.
Sittdjup 45 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 321