SALVADOR DALI. Etsning.

SALVADOR DALI. Etsning.
405097. SALVADOR DALI. Etsning.

La Fontaine. Signerad och numrerad 142/250 ex på rispapper.
59x41 cm.

Snygg syrafri inramning.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x41 cm.

Snygg syrafri inramning.

Antal besök: 1 040