MATSERVIS, porslin, 53 delar, "Old English", Johnson Bros.

405078. MATSERVIS, porslin, 53 delar, "Old English", Johnson Bros.

Betående av: 12 mattallrikar, 11 djupa, 12 assietter, 10 bordstallrikar, 2 skålar, 1+1+2+2 fat.

Slitage, enstaka nagg, missfärgade och glasyrkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 451