SVÄRD, Kaskara, Sudan.

SVÄRD, Kaskara, Sudan.
405043. SVÄRD, Kaskara, Sudan.

Total längd ca 96 cm exkl balja. Med läderbalja.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 6 144