BIRGER WELANDER. olja på pannå, Höst i fjällen, signerad.
404999. BIRGER WELANDER. olja på pannå, Höst i fjällen, signerad.
62 cm x91 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 cm x91 cm.
Herrljunga Auktionsverk
2 414