FIOL med STRÅKAR, 2 st, kopia efter Stradivarius, 1900-talets första hälft.

404972. FIOL med STRÅKAR, 2 st, kopia efter Stradivarius, 1900-talets första hälft.

Med fodral.

Slitage, skador, sprickor. En stråke saknar tagel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fodral.

Antal besök: 738