GERT INGEMAR ELISSON. Vinterlandskap. Olja på duk. Signerad.

404961. GERT INGEMAR ELISSON. Vinterlandskap. Olja på duk. Signerad.

50 x 61.5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61.5 cm.

Antal besök: 4 642