SAXOFON, "Mark VI", Henri Selmer, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

404938. SAXOFON, "Mark VI", Henri Selmer, Frankrike, 1900-talets andra hälft.

Serie nr 181701.
Längd ca 64 cm.

Slitage, skador, bucklor, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serie nr 181701.
Längd ca 64 cm.

Antal besök: 1 768