KARAFF SAMT SKÅLAR, 4 delar, kristall, bl.a. Sofiero Orrefors.

404920. KARAFF SAMT SKÅLAR, 4 delar, kristall, bl.a. Sofiero Orrefors.

Höjd 8-22,5 cm.

Bruksslitage samt smärre nagg på lockskålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8-22,5 cm.

Antal besök: 964