MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, bord brännmärkt SOL (Solgården), 1900/2000-tal.

404887. MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, bord brännmärkt SOL (Solgården), 1900/2000-tal.

Bord, runt, diameter 120 cm, höjd 74 cm + 3 st iläggsskivor á 55 cm. En iläggsskiva med sarg.
6 stolar, lösa sittsar.

Slitage, fläckar, märken, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar, lösa sittsar.

Antal besök: 1 553