ARNE VODDER. Skrivbordsstol, "Office Chair", Helge Sibast, Danmark.

404880. ARNE VODDER. Skrivbordsstol, "Office Chair", Helge Sibast, Danmark.

Skinnklädsel. Höjd 106, bredd 71, sittdjup 49 cm.

Lättare bruksslitage, mindre fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 427