KANNA, silver, Peter & Ann Bateman, London, England, 1795.

404875. KANNA, silver, Peter & Ann Bateman, London, England, 1795.

Höjd ca 13,5 cm, vikt ca 340 g.

Slitage, bucklor, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, lagning.

Antal besök: 1 286