SIDEBOARD, "Casino", Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Tingströms.

404842. SIDEBOARD, "Casino", Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Tingströms.

höjd 59, längd 100, bredd 45 cm, låda kan byta plats.

bruksslitage, inga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage, inga skador.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 672