ARMBAND i sterling silver. Bismarck med 4 berlocker, troligen 1960-tal. Vikt 38, 24 g.

404835. ARMBAND i sterling silver. Bismarck med 4 berlocker, troligen 1960-tal. Vikt 38, 24 g.

Berlocker i formen av ett stort klot, hjärta, dalahäst och lås. Längd 18,5 cm.

Bruksskick, en berlock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 917