SMYCKEN, 3 delar, silver med emaljdekor, bland annat Marius Hammer Norge.

40477. SMYCKEN, 3 delar, silver med emaljdekor, bland annat Marius Hammer Norge.

Brosch i form av fjäril, silver med svart emalj, Marius Hammer Norge, längd ca 6 cm.
Örhängen 1 par, silver med vit emalj, Norge, höjd ca 2,5 cm.
Brosch, silver med vit och gul emalj, otydliga stämplar, längd 3,5 cm.

Slitage, mindre emaljsskada/sprickor. Brosch med gul emalj saknas dekordelar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 004