SABEL, för polis, omkring 1900.

40475. SABEL, för polis, omkring 1900.

Med plakett föreställande St:Erik. Längd inkl. balja 81 cm.

Slitage, balja med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, balja med skador.

Antal besök: 1 281