TRAMPHÄST med SULKY, plåt, 1900-talets mitt.

404748. TRAMPHÄST med SULKY, plåt, 1900-talets mitt.

Bemålad plåt,
Längd ca 110, höjd ca 72 cm.

Bruksslitage, rost, buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad plåt,
Längd ca 110, höjd ca 72 cm.

Bruksslitage, rost, buckla.

Antal besök: 7 293