VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

40473. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny med bronser, längd 100, bredd 38, höjd 136 cm.

2 smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 smärre fanérskador.

Antal besök: 1 193