404656. SÄNGKAMMARMÖBEL, 5 delar, rokokostil, 1900-tal.
Bestående av: sminkbord, 2 nattduksbord, 2 stolar, sminkbordets mått: längd 106, djup 48, höjd 151 cm, nattduksbordens höjd ca 66 cm.
Slitage, repor, märken, skador, en låda saknas.
Nyckel/nycklar finns.