VITRINSKÅP, rokokostil, Alsterbro Möbler AB, 1900-talet.

404639. VITRINSKÅP, rokokostil, Alsterbro Möbler AB, 1900-talet.

Glasad front samt sidor
Dekor och beslag av mässing
Fanerad med intarsia
Inredd för tre justerbara hyllplan, 2 st i glas och 1 st tygklädd
Brännstämplad Original Alsterbro Möbler AB
Höjd 143 cm
Bredd 71 cm
Djup 31 cm
Nyckel medföljer.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasad front samt sidor
Dekor och beslag av mässing
Fanerad med intarsia
Höjd 143 cm
Bredd 71 cm
Djup 31 cm
Nyckel medföljer.

Bruksskick.

Antal besök: 3 424