SKOLPLANSCHER, 2 st, Tyskland och Sverige, 1900-talets första hälft.

404600. SKOLPLANSCHER, 2 st, Tyskland och Sverige, 1900-talets första hälft.

"Sveriges användbarare fiskar", ca. 71x82 cm samt "Münchener Transparentkarte vom nördlichen Sternhimmel".

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 536