TIDNINGSSTÄLL, gulmetall, 1950/60-tal.

404452. TIDNINGSSTÄLL, gulmetall, 1950/60-tal.

Tidningsställ i gulmetall och trähandtag, två fack
Höjd 40 cm
Längd 42 cm
Bredd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm
Längd 42 cm
Bredd 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 366