SKRIVBORDSSTOL / KARMSTOL, trä samt rotting, kolonial stil, England, 1900-tal.

404425. SKRIVBORDSSTOL / KARMSTOL, trä samt rotting, kolonial stil, England, 1900-tal.

Avtagbar dyna i plysch. Draperad plysch på ryggen. Höjd 89 cm.

Bruksslitage, skrapmärken, brännmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 502