MINIATYRTAVLOR, 2 st, porträtt av man och kvinna,1900-tal.

404394. MINIATYRTAVLOR, 2 st, porträtt av man och kvinna,1900-tal.

Glas med slipade kanter, ramar av mässing.
Total höjd 10 cm.

Slitage. Ramar med bucklor. Kvinnoporträtt med skada och färgbortfall. Mansporträtt med mindre färgbortgall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 10 cm.

Antal besök: 875