ELASTOLIN 16 marsch och musikkår tyska soldater.

40435. ELASTOLIN 16 marsch och musikkår tyska soldater.

7,5 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7,5 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 766