SIDEBOARD, teak, "Forum", Ikea, 1950/1960-tal.

404332. SIDEBOARD, teak, "Forum", Ikea, 1950/1960-tal.

Längd 170, bredd 42, höjd 76 cm.

Slitage, skador, fläckar. Fanerskador (några bitar finns).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 418