Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Leksaker
ELASTOLIN tyska cirka 20 stridande soldater i massa.
40430. ELASTOLIN tyska cirka 20 stridande soldater i massa.
7,5 cm.
Skador och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
7,5 cm.
Skador och slitage.
Auktionshuset Kolonn
802