GUNGSTOL, "Isabella", Karl-Axel Adolfsson Gemla, 1900-talets andra hälft.

404257. GUNGSTOL, "Isabella", Karl-Axel Adolfsson Gemla, 1900-talets andra hälft.

Vitmålad.

Smärre färgslitage samt rengöringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad.

Antal besök: 1 021