SKRIVBYRÅ i teak med utdragbar klaff, Svensk Möbelindustri 1950-tal.

404251. SKRIVBYRÅ i teak med utdragbar klaff, Svensk Möbelindustri 1950-tal.

Skrivbord med två lådor
Inredning med tre fack, två lådor samt två hyllplan
Utdragbar skrivklaff
Brännstämplad SMI 398
Höjd 105 cm
Bredd 84 cm
Djup 47 cm, med utdragen klaff 63 cm.

Bruksskick
Slitage
Repor
Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivbord med två lådor
Utdragbar skrivklaff
Brännstämplad SMI 398
Höjd 105 cm
Bredd 84 cm

Bruksskick
Slitage
Repor
Stötmärken.

Antal besök: 1 258