SPEGELMÅLNING föreställande Lovisa Ulrika med papegoja, Kina 1700-talets senare hälft.

404241. SPEGELMÅLNING föreställande Lovisa Ulrika med papegoja, Kina 1700-talets senare hälft.

Förgylld ram med krona. 30 x 41 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar.

Antal besök: 3 341