GLASSKULPTURER, 2 st, Erika Höglund samt Mats Jonasson, Målerås.

404189. GLASSKULPTURER, 2 st, Erika Höglund samt Mats Jonasson, Målerås.

Höjd 25 cm samt 36,5 cm

Kvinnofigur, signerad.

Mindre slitage.
Inskription finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm samt 36,5 cm

Kvinnofigur, signerad.

Mindre slitage.
Inskription finnes.

Antal besök: 836