MOPED, Puch Florida, 1960-tal.

4041233. MOPED, Puch Florida, 1960-tal.

.

Bruksslitage förekommer. Se foton.
Buckla på tanken.
Funktionstest: OK.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Buckla på tanken.
Funktionstest: OK.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 983