FREDRIK WILHELM SVENDSEN. Stadsbild. Olja på duk, signerad.

403955. FREDRIK WILHELM SVENDSEN. Stadsbild. Olja på duk, signerad.

64 x 54 cm.

Något krackelerad, något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 54 cm.

Antal besök: 1 472