Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EVA JANCKE BJÖRK. Stilleben, akvarell, signerad och daterad 37.
403918. EVA JANCKE BJÖRK. Stilleben, akvarell, signerad och daterad 37.
47 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 410